RODO - informacje nt. przetwarzania danych osobowych

W każdym dziale i filii czytelnik może WYPOŻYCZYĆ 5 POZYCJI

Książki czekają na odbiór przez 10 dni. Po tym okresie rezerwacje są kasowane.

BLOKADA KONTA
Każde naruszenie zasad regulaminu, np.:

• przekroczenie daty ważności karty czytelnika (karta jest ważna do 31 grudnia danego roku i po tym terminie należy ją aktywować - osobiście lub telefonicznie).
• przetrzymanie wypożyczonych książek
• przekroczenie liczby wypożyczonych książek

powoduje BLOKADĘ KONTA i możliwości zamawiania/rezerwowania/prolongowania książek przez Internet.

 

DOSTĘPNE OPERACJE (po zalogowaniu):

Książki dostępne - WYPOŻYCZAMY

Książki wypożyczone - ZAPISUJEMY SIĘ

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE MIĘDZYBIBLIOTECZNE - z zamówionych książek można korzystać wyłącznie na miejscu w Czytelni Naukowej przy ul. Krakowskiej 4. Czytelnik pokrywa koszt przesyłki - 13 zł. Realizujemy tylko zamówienia na książki niedostępne w Tarnowie.

ZAPROPONUJ ZAKUP BIBLIOTEKARZOWI - można zgłosić maksymalnie 3 ksiązki.

ZAKŁADKI NA KONCIE CZYTELNIKA:

WYPOŻYCZONE - wypożyczoną książkę można dwukrotnie prolongować (funkcja jest aktywna 7 dni przed upływem terminu zwrotu). Każda prolongata wyświetla się jako zwrot i wypożyczenie. Nie można prolongować książek, na które są złożone zamówienia.

OCZEKUJĄCE - wszystkie książki, na które złożyliśmy zamówienie. Można ją odebrać dopiero po zmianie statusu z ANULUJ / REZYGNUJ na DO ODBIORU

ZWRÓCONE - historia wypożyczeń

ROZLICZENIA - dokonane wpłaty

ZAPYTANIA - zapisane wyszukiwania

PROSIMY PRZESTRZEGAĆ TERMINOWEGO ZWRACANIA KSIĄŻEK.
ZA PRZETRZYMANIE NALICZANE SĄ REGULAMINOWE KARY.

New items
Fatum / Michał Larek
Dobranocka wszech czasów : najlepsze przygody
Prawo pracy
Dla duszy gram
Nie ma jak u mamy
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Obrazy z życia tarnowskich Żydów. Spotkanie 5
Gdzie?Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
Krakowska 4, 33-100 Tarnów
Kiedy?12.04.2019 17:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie zaprasza na kolejny wykład dr hab. Leszka Hońdo z cyklu „Obrazy z życia tarnowskich Żydów”, który poświęcony będzie literaturze żydowskiej. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia, o godz. 17.00 w Czytelni Czasopism Bieżących (ul. Krakowska 4, parter). Wstęp wolny.

Dr hab. Leszek Hońdo – kierownik Zakładu Kultury Żydów w Instytucie Judaistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, sekretarz Komisji Historii i Kultury Żydów Polskiej Akademii Umiejętności i przewodniczący Komitetu Opieki nad Zabytkami Kultury Żydowskiej przy Towarzystwie Miłośników Historii i Zabytków Krakowa. Autor licznych publikacji naukowych, członek rady redakcyjnej czasopisma „Scripta Judaica Cracoviensia”.

Wystawa prac Teresy Kluzik i Marii Guzek
Co?Wydarzenie artystyczne
Gdzie?Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
Krakowska 4, 33-100 Tarnów
Kiedy?03.04.2019 18:00

Serdecznie zapraszamy na podwójną wystawę indywidualną prac Teresy Kluzik i Marii Guzek, która odbędzie się w Galerii Niebieskiej MBP, przy ul. Krakowskiej 4. Oficjalnie otwarcie z udziałem obu artystek zaplanowano na środę 3 kwietnia, o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Teresa Kluzik – absolwentka Liceum Plastycznego w Tarnowie. Maluje portrety, pejzaże, pisze ikony. W 2010 r. wzięła udział w zbiorowej wystawie zorganizowanej przez Oddział PTTK w Tarnowie. W 2012 r. wystawa autorska w Brzesku (ikony i pejzaże). Cały czas tworzy i poszukuje nowych tematów.

Maria Guzek - absolwentka Liceum Plastycznego w Tarnowie. Zajmuje się tkactwem artystycznym, malarstwem na szkle oraz akwarelą. Kilka razy wystawiała swoje prace pod patronatem PTTK Oddział w Tarnowie.